Centrifuga radiala Konigin Ø740 (24 rame – 1/2 dadant) manual/electrica 220V
9.382,00 lei
Centrifuga radiala
Cos cu actionare manuala/electrica
Diametru bazin: Ø740mm
Material: otel inox
Alimentare: 220V
Nr. Serie: 74-24-RKG
Centrifuga radiala se diferentiaza prin posibilitatea alegerii unei configuratii personalizate, cu actionari diferite precum si prin introducerea unui numar mare de rame in cosul extractorului de miere.
Centrifugele radiale sunt recomandate stupinelor ce detin 1 sau 2 tipuri de rame.
Caracteristici:
-
- Bazin cu forma conica pentru un flux continuu de miere
- Constructie robusta
- Cos cu actionare manuala/electrica
- Panou de comanda automat (preprogramata) sau semi-automat (fara programare)
- Cos confectionat din tije de otel inox
- Capace din otel inox
- Rama: 1/2 (16.2 cm)- 24 buc
| Producator | Konigin |
|---|---|
| Tipul centrifugei | Radială |
| Diametrul exterior | 740mm |
| Inaltimea bazinului | 650 mm |
| Material | Otel inox |
| Grosimea materialului | 1 mm |
| Grosimea capacului | 0,8 mm |
| Grosimea bazinului | 0.7 mm |
| Sursa de alimentare | 220V |
| Putere motor | 250 W |
| Rotatii/min | 100 – 250 rot/min |
| Actionare | Manuala/ Electrica |
| Canea | otel inox 6/4” |
| Balamale | otel inox |
| Picioare | otel inox |
| Garantie | 4 ani |
| Greutate (kg) | 45 kg |
Informații privind livrarea
Livrare prin curier FAN Courier
Livrarea este gratuita pentru comenzile cu valoare mai mare de 490 lei
Livrare prin curier NemoExpres
Livrarea este gratuita pentru comenzile cu valoare mai mare de 490 lei
Dacă comanda nu depășește 490 lei primele 3 kg - 14 lei+TVA, iar dacă ce depășește de 3kg este 70 bani pe kg
Livrare pentru transportul paletizat al mărfurilor dumneavoastră.
Pentru aceste mărfuri de tip paletizat trasportul este gratuit
Livrare pentru mărfurile voluminoase
Pentru mărfurile care depășesc volumul unui palet trasportul este gratuit
Ridicare din depozit
Serviciul de ridicare personala din depozit

Recenzii
Nu există recenzii până acum.