Centrifuga tangentiala cu 3 rame Konigin Ø500, manuala/electrica 12V
5.050,00 lei
Centrifuga tangentiala
Cos cu actionare manuala/electrica
Diametru bazin: Ø500 mm
Material: otel inox
Alimentare: 12V
Nr. Serie: 50-3-TKG
1 în stoc
Centrifuga tangentiala cu 3 rame se utilizeaza pentru extragerea mierii de la ramele descapacite. Aceasta se distinge prin faptul ca dupa centrifugarea pe o parte, centrifuga trebuie oprita si ramele trebuie intoarse.
Caracteristici:
-
- Cos cu actionare manuala sau electrica
- Cos confectionat din tije de otel inox
- Frana aplasata pe sipca superioara pentru a facilita functionarea in lipsa electricitatii
- Panou de comanda automat (preprogramata) sau semi-automat (fara programare)
- Bazin cu forma conica
- Capac din otel inox
| Producator | Konigin |
|---|---|
| Tipul centrifugei | Tangentiala |
| Numar de rame | 3 |
| Diametrul exterior | 500 mm |
| Inaltimea bazinului | 650 mm |
| Material | Otel inox |
| Grosimea materialului | 1 mm |
| Grosimea capacului | 0,8 mm |
| Grosimea bazinului | 0.7 mm |
| Sursa de alimentare | 12V |
| Putere motor | 250 W |
| Rotatii/min | 100 – 250 rot/min |
| Actionare | Manuala/ Electrica |
| Canea | otel inox 6/4” |
| Balamale | otel inox |
| Picioare | otel inox |
| Garantie | 4 ani |
| Greutate (kg) | 30 kg |
Informații privind livrarea
Livrare prin curier FAN Courier
Livrarea este gratuita pentru comenzile cu valoare mai mare de 490 lei
Livrare prin curier NemoExpres
Livrarea este gratuita pentru comenzile cu valoare mai mare de 490 lei
Dacă comanda nu depășește 490 lei primele 3 kg - 14 lei+TVA, iar dacă ce depășește de 3kg este 70 bani pe kg
Livrare pentru transportul paletizat al mărfurilor dumneavoastră.
Pentru aceste mărfuri de tip paletizat trasportul este gratuit
Livrare pentru mărfurile voluminoase
Pentru mărfurile care depășesc volumul unui palet trasportul este gratuit
Ridicare din depozit
Serviciul de ridicare personala din depozit

Recenzii
Nu există recenzii până acum.