Centrifuga reversibila cu 4 rame Konigin Ø820, electrica 220V
8.393,00 lei
Centrifuga reversibila
Cos cu actionare electrica
Diametru bazin: Ø820 mm
Material: inox
Alimentare: 220V
Nr. Serie: 82-4-AG
SKU:
API0229
Categorii: Centrifuge miere, Centrifuge reversibile
Descriere
Centrifugele reversibile se deosebesc printr-un numar mic de casete in cosul de extractie a mierii, eficiente in timpul centrifugarii.
Caracteristici:
-
- Casete mobile
- Numar mic de casete in cosul de extractie
- Extragerea mierii se realizeaza intr-un singur ciclu
- Constructie robusta
- Permite alegerea tipului de actionare
- Nu necesita configurare inainte de utilizare
- Bazin cu forma conica ce permite un flux continuu de miere
- Actionare electrica
- Panou de comanda automat sau semi-automat
- Capac de inox
- Cos confectionat din tije de inox
- Ciclu de extractie in doua directii (stanga – dreapta)
- Permit extragerea mierii fara intoarcerea manuala a ramelor
Capacitate:
-
- Rama: 1/1 (30cm) – 4 buc
- Rama: 3/4 (23cm) – 4 buc
- Rama: 1/2 (16.2cm)- 8 buc
Informații suplimentare
| Producator | Konigin |
|---|---|
| Tipul centrifugei | Reversibilă |
| Diametrul exterior | 820 mm |
| Inaltimea bazinului | 750 mm |
| Material | Inox alimentar KO33 (4301) |
| Grosimea materialului | 1 mm |
| Grosimea capacului | 0,8 mm |
| Grosimea bazinului | 0.7 mm |
| Sursa de alimentare | 220V |
| Rotatii/min | 100 – 250 rot/min |
| Actionare | Electrica |
| Canea | Ionx 6/4 „ |
| Balamale | Inox |
| Picioare | Inox |
| Garantie | 4 ani |
| Greutate (kg) | 40 kg |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Centrifuga reversibila cu 4 rame Konigin Ø820, electrica 220V” Anulează răspunsul
Livrarea Comenzilor
Informații privind livrarea
Livrare prin curier FAN Courier
Livrarea este gratuita pentru comenzile cu valoare mai mare de 490 lei
Livrare prin curier NemoExpres
Livrarea este gratuita pentru comenzile cu valoare mai mare de 490 lei
Dacă comanda nu depășește 490 lei primele 3 kg - 14 lei+TVA, iar dacă ce depășește de 3kg este 70 bani pe kg
Livrare pentru transportul paletizat al mărfurilor dumneavoastră.
Pentru aceste mărfuri de tip paletizat trasportul este gratuit
Livrare pentru mărfurile voluminoase
Pentru mărfurile care depășesc volumul unui palet trasportul este gratuit
Ridicare din depozit
Serviciul de ridicare personala din depozit
Produse similare
Centrifuga radiala 9 rame – electrica 220V
4.900,00 lei
Centrifuga reversibila cu 4 rame – electrica 220V
7.520,00 lei
Centrifuga reversibila cu 6 rame Konigin Ø630, electrica 12V
6.180,00 lei
Centrifuga reversibila cu 6 rame Konigin Ø890, electrica 12V
9.975,00 lei
Centrifuga tangentiala cu 3 rame Konigin Ø500, electrica 220V
4.426,00 lei

Recenzii
Nu există recenzii până acum.